LG ATAKÖY TELEVİZYON TAMİR SERVİSİ

Lg Ataköy Televizyon Tamir Servisi, teknik yardım ile ilgili yazılarımızdan, dahili uydulu Lg led televizyonlar da sıklıkla karşılaşılan sinyal yok probleminin çözümü hakkında yardımcı olmaya çalışacağız.

  1. Televizyon un kumandası aracılığı ile ilk önce Source tuşuna basarak seçeneklerden UYDU’ yu seçiyoruz. Eğer yanlışlıkla, TV, HDMI, HDMI2,HDMI3, SCART, AV opsiyonlarından birine geçiş yaptıysanız, UYDU yu seçerek yayınımızı geri getiriyoruz.
  2. P+ P- tuşlarına bastığınızda kanal isimleri gözüküyor, fakat yayın alamıyorsanız, Televizyon arkasında takılı olan anten kablosunun ucundaki f konnektörü kontrol edin. Gerekirse konnektörü çevirerek çıkarıp uç kısmı kontrol edin. Kablonun uç kısmında sıvı olabilir,kablonun herhangi bir noktasında ek bağlantısı varsa orayı kontrol edin.
  3. Bu işlemleri yaptınız ve hala görüntü alamadıysanız, Lg Ataköy Televizyon Tamir Servisi size yardımcı olmak için bir telefon uzağınızda olacaktır.
  4. Lg Ataköy Televizyon Tamir Servisi ne Whatsapp aracılığı ile foto veya video göndererek arıza tespiti ve ücretlendirme hakkında bilgi alabilirsiniz.
  1. Ataköy 1. Kısım Mahallesi.
  2. Ataköy 2-5-6 Kısım Mahallesi.
  3. Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi.
  4. Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mahalles

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın