SAMSUNG BAHÇELİEVLER TELEVİZYON SERVİSİ

Bahçelievler Televizyon Servisi, teknik yardım ile ilgili yazılarımızdan, dahili uydulu Samsung led televizyonlar da sıklıkla karşılaşılan sinyal yok probleminin çözümü hakkında yardımcı olmaya çalışacağız.

  1. Televizyon un kumandası aracılığı ile ilk önce Source tuşuna basarak seçeneklerden UYDU’ yu seçiyoruz. Eğer yanlışlıkla, TV, HDMI, HDMI2,HDMI3, SCART, AV opsiyonlarından birine geçiş yaptıysanız, UYDU yu seçerek yayınımızı geri getiriyoruz.
  2. P+ P- tuşlarına bastığınızda kanal isimleri gözüküyor, fakat yayın alamıyorsanız, Televizyon arkasında takılı olan anten kablosunun ucundaki f konnektörü kontrol edin. Gerekirse konnektörü çevirerek çıkarıp uç kısmı kontrol edin. Kablonun uç kısmında sıvı olabilir,kablonun herhangi bir noktasında ek bağlantısı varsa orayı kontrol edin.
  3. Bu işlemleri yaptınız ve hala görüntü alamadıysanız, Bahçelievler Televizyon Servisi size yardımcı olmak için bir telefon uzağınızda olacaktır.
  4. Özel Bahçelievler Samsung Servisi ne Whatsapp aracılığı ile foto veya video göndererek arıza tespiti ve ücretlendirme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bahçelievler Mah.Televizyon Servisi

Siyavuşpaşa Mah.Televizyon Servisi

Çobançeşme Mah.Televizyon Servisi

Fevzi Çakmak Mah.Televizyon Servisi

Hürriyet Mah.Televizyon Servisi

Kocasinan Mah.Televizyon Servisi

Soğanlı Mah.Televizyon Servisi

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın