SAMSUNG BEYLİKDÜZÜ TELEVİZYON SERVİSİ

Beylikdüzü Televizyon Servisi, teknik yardım ile ilgili yazılarımızdan, dahili uydulu Samsung led televizyonlar da sıklıkla karşılaşılan sinyal yok probleminin çözümü hakkında yardımcı olmaya çalışacağız.

  1. Televizyon un kumandası aracılığı ile ilk önce Source tuşuna basarak seçeneklerden UYDU’ yu seçiyoruz. Eğer yanlışlıkla, TV, HDMI, HDMI2,HDMI3, SCART, AV opsiyonlarından birine geçiş yaptıysanız, UYDU yu seçerek yayınımızı geri getiriyoruz.
  2. P+ P- tuşlarına bastığınızda kanal isimleri gözüküyor, fakat yayın alamıyorsanız, Televizyon arkasında takılı olan anten kablosunun ucundaki f konnektörü kontrol edin. Gerekirse konnektörü çevirerek çıkarıp uç kısmı kontrol edin. Kablonun uç kısmında sıvı olabilir,kablonun herhangi bir noktasında ek bağlantısı varsa orayı kontrol edin.
  3. Bu işlemleri yaptınız ve hala görüntü alamadıysanız, Beylikdüzü Televizyon Servisi size yardımcı olmak için bir telefon uzağınızda olacaktır.
  4. Özel Beylikdüzü Samsung Servisi ne Whatsapp aracılığı ile foto veya video göndererek arıza tespiti ve ücretlendirme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Adnan Kahveci Mah.Televizyon Tamir Servisi

Barış Mah.Televizyon Tamir Servisi

Büyükşehir Mah.Televizyon Tamir Servisi

Dereağzı Mah.Televizyon Tamir Servisi

Gürpınar Mah.Televizyon Tamir Servisi

Kavaklı Mah.Televizyon Tamir Servisi

Marmara Mah.Televizyon Tamir Servisi

Sahil Mah.Televizyon Tamir Servis

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın