Hakkımızda

BİZİ TANIYIN

DONANIM ELEKTRONİK olarak, İstanbul Bahçelievler ilçesinde TV ve her türlü elektronik cihazların tamiri ve bakımı üzerine hizmete veriyoruz. Dürüstlük ve müşteri memnuniyetini kendimize prensip edinip her zaman kaliteli ve garantili müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uzman personelimizle ve itinalı işçiliğimizle tamir bakım ve montaj hizmeti veriyoruz.

Günümüzde medya bildiğiniz gibi çok büyük bir güç ve kocaman bir endüstri bizlerde TV’lerimiz sayesinde bu endüstrinin en önemli halkasıyız. Yani televizyonların hayatımızdaki yeri çok önemli adeta insanların evlerinden başka dünyalara açılan pencereleri gibi işte bu pencereleri onarmak temiz tutmak ve dış dünyayla bağlantıyı kurmak da bizim işimiz. Tv tamiri hassas bir iştir ve uzmanları tarafından yapılmalıdır aksi halde hem malınız hem de canınız tehlikeye girebilir.

Her Markaya Uygun Hizmet

Tv’ler yapılarına göre plazma, lcd, led ve tüplü olarak değişmektedir. Uzman ekibimiz ve yeterli ekipmanımızla SONY, SAMSUNG, LG, PANASONİC, VESTEL, ARÇELİK, BEKO, PHILIPS, LOEWE, SHARP, GRUNDIG, AXEN, PROFİLO, TELEFUNKEN, SUNNY, SEG, FINLUX, DIBOSS, SABA marka televizyonlara ve diğer markalara müdahale edip televizyonlarınızı en iyi duruma getiriyoruz.

Bizler yılların verdiği tecrübemizle arızalandıklarında ehil elemanlarımızla ayağınıza kadar gelip evinizden alıp olabildiğince en ucuz maliyet ve orjinal yedek parçalarla onarıp evlerinize getirip son derece titiz ve uzman personelimizle sizlere en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Çalışma prensibimiz cihazlarınıza servis talebini aldıktan sonra aynı günde gelip inceliyoruz, eğer yerinde tamiri mümkünse hemen yerinde tamir ediyoruz, şayet mümkün olmazsa en güzel ve muhafazalı şekle getirip atölyemize getirip arızasını tespit ediyoruz, daha sonra sizlerle irtibata geçip arızayı ve onarım ücretini size bildirdikten sonra sizin onayınızı alıp onarımı başlatıyoruz tamiri en güzel şekilde sonuçlandırdıktan sonra cihazın diğer bakımlarını ve temizliğini yapıp ayarları da tamamlandıktan sonra yeniden evinize getirip kullanıma hazır bir şekilde hizmetinize sunuyoruz.

  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Ücretsiz servis ve fiyatlandırma
  • Kapıda kredikartı ile ödeme kolaylığı
  • Orjinal parça değişim garantisi