LG TEKNİK SERVİS

LG Teknik Servisi olarak 21 yıldır uzmanlaşmış teknik ekibimiz ile profesyonel yetkili kurumsal firmamız garantili ve çözüm odaklı çalışmaktadır. Çözüme kavuşturduğumuz, tüm tamiratlar garanti sertifikası ile belgelendirilmektedir.

Servisimizde hizmet veren personel gerekli yeterliliğe sahiptir. Televizyon tamir ve bakımında kullanılan yedek parça, ekipmanlar son teknoloji ye  sahiptirler.

  LG Teknik Servis, İstanbul Avrupa Yakası’ nda sizlere her zaman bir telefon kadar yakındır. Bizlere ulaştıktan kısa bir süre sonra yardıma gelip, en kısa sürede Televizyon tamiri sorununuza çözüm sağlama konusunda iddialıyız.

   LG Teknik Servis olarak, sizlere yardımcı olabileceğimiz durumlar;

Televizyonunuzun ekranı kırıldı ise

Televizyonunuzda ses var görüntü yok ise

Televizyonunuzun stand by ışığı yanıyor ama açılmıyor ise

Televizyonunuza hiç elektrik gelmiyor ise

Televizyonda görüntü var ama ses yok ise 

Hizmet verdiğimiz ürünler;

LG Led Televizyonlar

LG Lcd Televizyonlar

LG Plazma Televizyonlar

LG Sinema ve Ses sistemleri

LG Laptop ve Bilgisayarlar

LG plazma televizyonlar, LG LCD TV ve , LG LED TV, ev sinema sistemlerinin çalışma durumlarında fark ettiğiniz en ufak bir sorunun altında mutlaka teknik yardım hizmeti almanız gereken bir sorun bulunmaktadır. Bu durumlarda mutlaka bir LG  teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Biz LG servisi olarak, bizim ile iletişime geçmeden önce kontrol etmeniz gerekenleri hatırlatalım ;

Televizyonunuzun, 220 AC giriş prizini gerekirse çalıştığından emin olduğunuz daha küçük bir ev aleti yardımı ile kontrol edin.

Televizyonunuz, stand by konumunda kalmış ise, kumandanızın pillerini kontrol edin, pilleri değiştirdikten sonra cep telefonunuzun yardımı ile kumandayı kontrol edin.

Televizyona, hiç elektrik gelmiyor ise cihazın fişine gelen AC elektriğin sigortasını kontrol edin.

LG Teknik Servis olarak; başta İstanbul Avrupa yakası olmak üzere, Bahçelievler, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Florya, Merter, Güngören, Topkapı, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Mimaroba ilçelerinde hizmet vermekteyiz. 0212 442 17 81- 0533 258 74 60 numaralı telefonlardan şikayet talebinizi iletebilirsiniz.

bir yorum bırakın